Igat protseduuri alustame üldjuhul alati mõnusa jalavanniga, kuid on olukordi, kui need riskihaigusi põdevate patsientide (diabeet, reuma- ja südame-veresoonkonna haigused) tervisliku seisukorra tõttu ei ole soovitavad.

Seejärel on jalad värsked ja lõhnavad meeldivalt ning spetsialist viib läbi esmase   jalgade ülevaatuse. Nii ilmnevad tihti ka murekohad, millest abivajaja ise veel teadlik ei olnud. Protseduuridel on meil abiks suurepärased aparaadid, mis vastavad ka kõige nõudlikuma kliendi ootustele ning töö sujub probleemideta.

Lõpetuseks pakume kliendile jalatalla, varvaste massaaži, mis annab jalgadele meeldiva lõõgastuse ja kerguse. Meie teenuste hulgast on võimalik valida ka ajaliselt pikem ja põhjalikum massaaži protseduur varvastest põlvedeni. 

NB! Alates septembrist 2021 rakendub protseduurile mitteilmumise korral uus süsteem. Kui Sulle ei sobi broneeritud ajal külastada meie salongi, siis palume sellest ette teatada vähemalt 24 h. Sel juhul jõuame pakkuda teenuse aega ootejärjekorras olevale kliendile või saame meie spetsialisti tööaega mõistlikumalt planeerida. Kui jätate protseduurile tulemata meid teavitamata, siis koostatakse Sulle arve summas 25 eur. Arve on osaline kompensatsioon saamata jäänud tulust ja Sinule planeeritud ajast, millega oleme arvestanud. Aega broneerides oled nõustunud eelpool mainitud tingimustega. Täname mõistva suhtumise eest!

20€ / kuni 30min

Tule näita oma jalgu, kui Sul on probleem või arvad selle olevat. Hindame esmalt jalgade tervist, kaardistame probleemid ja nõustame, kuidas edasi võiksime tegutseda. Kui ajaliselt mahub, siis teeme ka esmase lihtsa protseduuri ilma jalavannita.

Broneeri

45€ / kuni 60min

Alustame alati jalavanniga, kui see kliendile vastunäidustatud pole. Töötleme paksendeid aparaadi abiga, lõikame ja korrigeerime küüned. Kui on konnasilmad, siis töötleme ka neid. Jalad koorime ja kreemitame, lõpuks ka väike lõõgastav jalamassaaž. Vajadusel nõustame ja juhendame.

Broneeri

50€ / kuni 90min

Alustame alati jalavanniga, kui see kliendile vastunäidustatud pole. Töötleme paksendeid aparaadi abiga, õhendame, lõikame ja korrigeerime küüned. Eemaldame paksendid, konnasilmad, töötleme kannalõhesid. Koorime, kreemitame jalad ja teeme lõõgastava massaaži. Vajadusel nõustame ja juhendame.

Broneeri

38€ / kuni 60min

Eakate hooldusesse ootame kliente vanuses 70+.

Kuna eaga kaasnevad erinevad tervisehädad, mis eeldavad ka ravimite tarbimist, siis on sagedasti ohustatud ka nende patsientide nahk ja jalgade tervis. Siia gruppi kuuluvad enamasti paljud riskihaigusi (diabeet, reumaatilised- ja südame-veresoonkonnahaigused) põdevad patsiendid, kelle jalgadega tuleb oskuslikut ümber käia.

Alustame alati jalavanniga, kui see kliendile vastunäidustatud pole. Viime läbi probleemsete jalgade hoolduse Töötleme paksendeid aparaadi abiga, õhendame, lõikame ja korrigeerime küüned. Eemaldame paksendid, konnasilmad, töötleme kannalõhesid. Koorime, kreemitame jalad ja teeme lõõgastava massaaži. Vajadusel nõustame ja juhendame.

Eakaid patsiente vaevavad tihti jalavalud, paksendid päka all ja varbaküüntel, kannalõhed, konnasilmad, jalgade deformatsioon ja vaje. Paljudel juhtudel leidub ka küüne- või jalaseent ja nahahaigusi. Olenevalt tervislikust seisukorrast hindame esmalt, milliseid protseduure võimalikuks peame ja millest peame loobuma.

Broneeri

30€ / kuni 30min

Alustame jalavanniga, kui see kliendile vastunäidustatud pole. Õhendame, lõikame ja korrigeerime küüned. Kreemitame ja kasutame küüneõli.

Broneeri

40€ / kuni 40min

Väga sagedane probleem, mis esineb enamasti suurel varbal, vähestel juhtudel ka teistel.

Selline seisund tekitab patsiendile palju ebamugavust ja valu. Varasemalt sekkuti sellisesse probleemi kirurgiliselt, mille käigus küüs eemaldati.

Kaasajal kasutatakse sissekasvanud küünte ravis uudset ravimeetodit ortoneksiat, mis hõlmab küüneklambrite (breketid) ja titaanniitide kasutamist ning tamponeerimist. Selliste ravivõtetega tõstetakase küüs sissekasvanud küünevallist välja ja juhitakse uuele teele ning antakse küünele õige kuju. Lisaks määratakse põletikulisele küünevallile vajalikke preparaate.

Broneeri

30€ / kuni 30min

Jalavanni ei tee. Puhastame jala ja lihvime/freesime konnasilma ning asetame sobiliku preparaadi freesitud lohku. Vajadusel paigaldame kaitseplaastri.

Broneeri

30€ / kuni 30min

Jalavanni ei tee. Puhastame jala ja lihvime/freesime soolatüügast ning asetame sobiliku preparaadi freesitud lohku. Vajadusel paigaldame kaitseplaastri.

Broneeri

60€ / kuni 90min

Meil on au omada kõrgtehnoloogilist ColdPlasma aparaati, mis on ohutum ja efektiivsem kui laser ning tal on vaid üksikud vastunäidustused.

Selle aparaadi abil on võimalik küüne- ja jalaseenest täielikult vabaneda. Peab aga arvestama 3-e tõsiasjaga: järjepidevus, regulaarsus, kannatlikkus. Igapäevaselt tuleb kinni pidada personaalselt koostatud raviplaanist ja koduhooldusjuhendist. Teraapias peab osalema regulaarselt 4-6 nädala tagant ning  varuda kannatust. Lõpptulmus ei ole kiire tulema.

Selle protseduuri puhul toimub aparaatne jalahooldus. Alustame jalavanniga. Naha ja küünte puhastamine ning paksenditest ja liigsest sarvkestast vabanemine. Küüneseene puhul mängib olulist rolli küünte õhendamine ja liigse säsi eemadamine küüne alt. Töö käigus püütakse jõuda seene kogumile piisavalt lähedale, et peale kantavad preparaaadid jõuaksid haiguse koldeni ja saaksid seal toimet avaldada. Sellele protsessile aitab märkimisväärselt kaasa ColdPlasma teraapia, mille käigus eemaldatakse nahalt ja küüntelt 99,9% baktereid, viiruseid ja seeni. Avanevad poorid, mille kaudu liiguvad toimeained sügavale ja jõuavad haiguskoldeni.

Peale teraapiat manustatakse välispidiselt vajalikud preparaadid.Lõpetuseks veel jalanaha ja varvaste kreemitamine ja lõõgastav massaaž.

Tuleb meeles pidada, et traditsioonilised antimükootilised preparaadid ei pruugi alati oodatud toimet avaldada. Seega ei ole mõistlik ennast ise ravida, targem on pöörduda spetsialistide poole, kes viivad läbi vajalikud protseduurid ja nõustavad ka koduhoolduse osas.

 

ColdPlasma eeliseid:

 • Hakkab toimima juba esimesest protseduurist alates
 • Ei kahjusta organismi
 • Hävitab vaid “halvad” bakterid ja seenniidistiku
 • Ei ole valulik
 • Võimas fungitsiidne toime avaldub kiiresti
 • Taastusperiood peale teraapiat puudub
 • Vabastab patsiendi seespidisest seenevastasest tablettravist, mis laastab maksa ja neere.
Broneeri

50€ / kuni 45min

Sama protseduur nagu  COLDPLASMA TERAAPIA + JALGADE HOOLDUS. Protseduur on mõeldud patsientidele, kes jätkavad ColdPlasma teraapiaga järjepidevalt ja regulaarselt.          

Broneeri

25€ / kuni 20min

Protseduuriks on vaid ColdPlasma teraapia kõikjal nahal, kus kliendil probleeme esineb. Teenust pakume huuleherpese, akne, psoriaasi, ekseemi, dermatiidi, kuperoosa ja rosaatsea, küüne- ja nahaseene korral.         
Broneeri

35€ / kuni 35min

Laste all peame silmas lapsi alates 4. kuni 11.eluaastani. Siin on probleemiks tihti vale jalahoid, soolatüükad, sisse kasvavad küüned. Kuna neil on probleeme vähem ja/või kergemad, siis kulub ka protseduurile aega vähem.

Broneeri

10€ / kuni 15min

Lastel esineb nahal levivatest tüügastest enamasti soolatüükaid. Korduval visiidil teostame vaid soolatüükavastast teraapiat.

Broneeri

50€ / kuni 35min

Küüne täielik või osaline proteesimine. Eeltöö ja järelhooldus.

Broneeri

70€ / kuni 50min

Küüne täielik või osaline proteesimine. Eeltöö ja järelhooldus.

Broneeri

35€ / kuni 30min

Lõõgastav massaaž jalgadele kestab üldjuhul 30min. Masseeritakse jalgu varbaotstest põlvedeni vastavalt kliendi soovile ja tundlikkusele.

Broneeri

Hind kokkuleppel

Eritellimusena tuleme kliendi juurde koju, kui tal ei ole tervislikel põhjustel võimalik meie jalaravituba külastada. Koduhooldust teeme esialgu Tallinna linna ja Harjumaakonna piires.

Väljaspool Tallinna lisandub teenuse hinnale 0.4€ / kilomeeter.
Teenuste hinnad sõltuvad probleemidest ja protseduuri pikkusest, jäädes vahemikku 45-60€.
Tasumine sularahas.

Soovi korral võta meiega ühendust kodulehe kontaktivormi kaudu, saada e-mail info@jalaravituba.ee või helista 58103222.

 

Broneeri Osta kinkekaart

Mis on aparaatne ravipediküür?                                                                                          

Võimaldab pakkuda kõrge efektiivsusega ohutut teenust ka keeruliste protseduuride korral. Aparaatne jalahooldus eeldab spetsiaalsete pediküürimiseks mõeldud aparaatide kasutamist koos vajalike desinfitseerivate preparaatide kasutamisega. Iga protseduuri jaoks on olemas  erinevatest materjalidest  ja erinevate karedusastmetega spetsiaalsed otsakud, mis paigaldatakse elektriliste jalafreeside otsa. Raskematel juhtudel võetakse appi uuenduslik, kõrge efektiivsusega COLDPLASMA aparaat. Töö käigus kasutatakse nii tervise-, kui ilutooteid – pehmendavaid, niisutavaid või koorivaid. Protseduur lõpetatakse meie jalahooldusspetsialistide poolt meeldiva, lõõgastava jalamassaažiga.

Tulemuseks on terved, hoolitsetud jalad ja küüned.

Võta meiega ühendust!

NB! Kui soovid protseduurile tulla, siis palume kindlasti eelnevalt aeg broneerida telefonil +372 5810 3222,meie Facebooki lehe kaudu või kasutades kontaktivormi.

Kaasa võta puhtad  või päris uued sokid/sukad! 

  Tänu innovaatilisele ColdPlasma aparaadile saame jagu ka küüne- ja nahaseenest, leevendame kiiresti erinevate nahaprobleemide kulgu, puhastades naha 99,9% bakteritest, viirustest seentest. Aitame tuvastada jalavalu põhjused ning tallatugede vajaduse. Oskame ringi käia riskihaigusi põdevate patsientide jalgadega, vältides protseduure, mis neile ei sobi.

  Vaatame Teie jalad üle, koostame hooldusplaani ning nõustame ka koduse hoolduse osas. Protseduuride käigus kasutame eelistatult naturaalseid tervise- ja ilutooteid naha koorimiseks, toitmiseks, niisutamiseks ja pehmendamiseks. Väsinud jalgu turgutame lõõgastava jalamassaažiga. 

  Meie jalahooldusspetsialistid omavad rahvusvahelist sertifikaati, mis annab meile õiguse kasutada  oma protseduuridel ColdPlasma aparaati. Selle aparaadi abil taganeb seenhaigus nii küüntelt, kui nahalt. Kaasaegsed uuringud näitavad suurepärast efekti ka erinevate nahahaiguste ravis. Seega saame aidata, kui teid vaevavad nahaprobleemid, mitte üksnes jalgadel vaid ka tervel kehal. Andke sellest julgelt märku. Protseduur on valutu, kestab olenevalt keha piirkonnast maksimaalselt 20min ning esineb vaid üksikuid vastunäidustusi.